A termék a kosárba került.
Új jelszó kérése
Kategóriák
Fizetési megoldás
Hírlevél
TOP termékek
Termékajánló
Termék részletek


Porzsák CleanBag 244 PRO 11

Porzsák CleanBag 244 PRO 11
1 799 Ft1799
5 db porzsák + 1 db motorvédő filter + 1 db mikrofilter
CleanBag
  • Az alábbi porzsákok helyett használható:
    CleanBag 244 PRO 11
    CleanBag PE EL 285
    Codiac 76
    Electrolux 32752901
    Electrolux E 16
    Electrolux E 37
    Electrolux E 39
    Euro Plus P 2046 / P 2048
    Filter Clean P 16 / P 19
    Menalux 1203
    Progress P 46 / P 48
    Swirl P 44
    TopFilter 081
    Tornado T 141
    Volta V 18
    Wolf 1470
    Xavax PR 04


    A követkző porszívó készülékekhez ajánljuk:
    Alfatec EC 10
    Alfatec EC 20
    Alfatec EC 30
    Alfatec Eurocompact
    Electrolux Compact Power Z 2600
    Electrolux Compact Power Z 2604
    Electrolux Compact Power Z 2605
    Electrolux Compact Power Z 2630
    Electrolux Compact Power Z 2650
    Electrolux Harmony
    Electrolux Ingenio Z 2520
    Electrolux Ingenio Z 2530
    Electrolux Ingenio Z 2540
    Electrolux Ingenio Z 2550
    Electrolux Ingenio Z 2560
    Electrolux Ingenio Z 2561
    Electrolux Ingenio Z 2570
    Electrolux Ingenio Z 2571
    Electrolux Ingenio Z 2575
    Electrolux Ingenio Z 2578
    Electrolux Ingenio Z 2580
    Firstline AP 130
    Firstline AP 130.6
    MioStar Compact 2000
    MioStar Compact 3000
    MioStar Compact 3500
    MioStar Compact 4000
    Progress Cherry
    Progress Freestyle 1300
    Progress Fresh
    Progress Futura
    Progress Marienkäfer
    Progress Mint
    Progress Sherry
    Progress Slalom 906040701
    Progress Slalom 906041901
    Progress Slalom 906070701
    Progress Slalom 906070801
    Progress Slalom 906073201
    Progress Slalom 906075801
    Progress Slalom P 2430 - 2435
    Progress Slalom P 2431
    Progress Slalom P 2435
    Progress Slalom P 2630
    Progress Slalom P 2631
    Progress Slalom P 2640
    Progress Slalom P 2641
    Progress Slalom P 2660
    Progress Slalom P 2660 T
    Progress Slalom P 2661 T
    Progress Slalom P 2735
    Progress Slalom P 2745
    Progress Slalom P 3550
    Progress Slalom P 3560
    Progress Slalom Turbo
    Progress Slalom 44
    Progress Trend
    Tornado Adagio
    Tornado Adagio 130.6
    Tornado Cherry 130.6
    Tornado Compact TO 2400 - 2450
    Tornado Compact TO 2460
    Tornado Compact TO 2465
    Tornado Compact TO 2610 - 2660
    Tornado Compact TO 916
    Tornado Compact TO 960 - 965
    Tornado Compact TO 967
    Tornado Compact TO 968
    Tornado Compact TO 970
    Tornado Compact TO 971
    Tornado Fresh 130.6
    Tornado Futura 130.6
    Tornado Harmony 2520
    Tornado Harmony 2530
    Tornado Harmony 2550
    Tornado Ingenio
    Tornado Ingenio 2550
    Tornado Ligne 2400
    Tornado Mint 2400
    Tornado P 46
    Tornado P 48
    Tornado Slalom Fresh
    Tornado Slalom Futura
    Tornado Slalom TO 2705 HP
    Tornado Slalom TO 2715 HP
    Tornado Slalom TO 2741 HP
    Tornado Slalom TO 2747 HP
    Tornado Slalom TO 2760 HP
    Tornado Slalom Turbo
    Tornado Slalom 48
    Tornado T 141
    Tornado TO 240
    Tornado TO 2400
    Tornado TO 2450
    Tornado TO 2451
    Tornado TO 2452
    Tornado TO 2453
    Tornado TO 2455
    Tornado TO 2460
    Tornado TO 2463
    Tornado TO 2465
    Tornado TO 2480
    Tornado TO 2600
    Tornado TO 2610
    Tornado TO 2630
    Tornado TO 2636
    Tornado TO 2640
    Tornado TO 2645
    Tornado TO 2647
    Tornado TO 2650
    Tornado TO 2653
    Tornado TO 2655
    Tornado TO 2660
    Tornado TO 2700 HP
    Tornado TO 2705
    Tornado TO 2710 HP
    Tornado TO 2715 HP
    Tornado TO 2717 HP
    Tornado TO 2740
    Tornado TO 2741
    Tornado TO 2742
    Tornado TO 2743
    Tornado TO 2747 HP
    Tornado TO 2750 HP
    Tornado TO 2753 HP
    Tornado TO 2760 HP
    Tornado TO 916
    Tornado TO 960 - 971
    Tornado TO 960
    Tornado TO 961
    Tornado TO 962
    Tornado TO 963
    Tornado TO 964
    Tornado TO 965
    Tornado TO 966
    Tornado TO 967
    Tornado TO 968
    Tornado TO 969
    Tornado TO 970
    Tornado TO 971
    Tornado TO 975
    Tornado Turbo 2760 HP
    Volta Beetle U 2000 - U 2735
    Volta Beetle U 2215
    Volta Beetle U 2216
    Volta Beetle U 2235
    Volta Beetle U 2245
    Volta Beetle U 2265
  • vonalkód
    4012074114176
    Cikkszám
    2682046244